Serwis urządzeń chłodniczych Kraków

Zapraszamy do współpracy

Dbamy o to, aby naprawa urządzeń chłodniczych przebiegała szybko i sprawnie. Udzielamy także niezbędnych gwarancji na wymienione części, zapewniając naszym klientom pełen komfort i zadowolenie ze współpracy z nami. Obecnie nasza siedziba znajduje się w Wieliczce, jednak świadczymy usługi z zakresu serwisu urządzeń chłodniczych na terenie całej małopolski, przede wszystkim w Krakowie i okolicach. W naszej ofercie znajdują się kompleksowe usługi związane z montażem oraz serwisem lodówek, oraz naprawą wszelkich urządzeń chłodniczych. Służymy również pomocą w zakresie doboru urządzeń oraz podzespołów chłodniczych w indywidualnych przypadkach. Oferujemy profesjonalny serwis urządzeń chłodniczych (również lodówek gastronomicznych) w Krakowie zarówno firmom (np. hotele, restauracje, piekarnie, cukiernie, szeroko pojęta branża produkcyjna oraz handlowa), jak i osobom prywatnym.

Bez względu na to, z jakiego typu sprzętem chłodniczym mamy do czynienia, potrafimy zająć się nim w odpowiedni sposób, zapewniając naszym klientom wysoką jakość serwisowania. Nieustannie podnosimy kwalifikacje naszych pracowników, rozwijamy swoją wiedzę i działalność firmy. Bierzemy udział w specjalistycznych szkoleniach i korzystamy z nowoczesnych technologii. Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wszelkie naprawy urządzeń chłodniczych realizować szybko i starannie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – gwarantujemy serwis chłodniczy najwyższej jakości oraz profesjonalną obsługę!  

Potrafimy zająć się sprzętem chłodniczym w odpowiedni sposób, zapewniając naszym klientom wysoką jakość serwisowania. Nieustannie podnosimy kwalifikacje naszych pracowników, rozwijamy swoją wiedzę i działalność firmy. Bierzemy udział w specjalistycznych szkoleniach i korzystamy z nowoczesnych technologii. Dla nas najważniejszy jest klient, dlatego obsługa w naszej firmie charakteryzuje się nie tylko fachowością i rzetelnością, ale przede wszystkim przebiega w miłej i przyjaznej atmosferze.