Klimatyzatory typu split i monoblock

Klimatyzatory split i monoblockDobrze działający klimatyzator jest niezbędny w każdej firmie! Nie ważne, czy prowadzisz restauracje, małe bistro, nastrojową kawiarnię czy piekarnię – jeżeli posiadasz klimatyzator typu Split lub Monoblock skontaktuj się z nami!

Świadczymy usługi związane z serwisem urządzeń chłodniczych oraz zajmujemy się montażem, naprawą, serwisem oraz konserwacją klimatyzatorów typu Split i Monoblock. Gwarantujemy najwyższą jakość usług – atrakcyjne ceny, punktualność oraz dokładność. Z sukcesami działamy w branży związanej z naprawami urządzeń chłodniczych od 1990 roku. Nasze bogate doświadczenie i bogata wiedza, zdobyta w licznych szkoleniach przekłada się na zadowolenie naszych stałych klientów.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów prywatnych, jak i firm. Jeżeli prowadzisz restaurację lub inny lokal gastronomiczny, zapewne zdajesz sobie sprawę z tego, że w upalne lato duży wpływ na wybór lokalu dla potencjalnego klienta ma znaczenie posiadanie sprawnej klimatyzacji – inaczej Twoi klienci wybiorą konkurencję, u której będzie panowała przyjemna temperatura. Wiemy, jak istotna jest sprawnie działająca klimatyzacja, dlatego wszelkie naprawy urządzeń chłodniczych przebiegają szybko i skutecznie. Korzystamy tylko z części zamiennych pochodzących od najlepszych i sprawdzonych producentów. Zachęcamy do skorzystania z serwisu urządzeń chłodniczych oraz klimatyzatorów typu Spilt lub Monoblock! Oferujemy atrakcyjne ceny oraz profesjonalną obsługę. Ponadto na wszystkie części zamienne nasi klienci dostają gwarancję!